Home  
HOME
ACTIVITEITEN
SELECTIES
LINKS

 

 Selecties 2003



Volgende renners werden geselecteerd voor het BK. tijdrijden te Wachtebeke op 24 augustus 2003

(Voor meer info kun je terecht op de website van de Belgische Wielerbond: Wachtebeke - tijdrijden - 24.08.2003)

Beloften:
1) Glenn Poleunis
2) Christophe Beddegenoodts
3) Steven Vermaelen

Elite z.c.
1) Frederik Veuchelen
2) Wesley Bellen
3) Samuel Vannuffelen

Juniores
1)Tim Mertens
2) Roel Volckaerts
3) Costermans Joris
4) Greg De Winde

Nieuwelingen
1) Kevin Crabbť
2) Jan Van Eepoel
3) Joran Straetmans

Dames Nieuwelingen:
1) Nele Armeť
2) Bottu Caroline
3) Kimberly Buyl
4) Laeremans Tamara
5) Van Den Steen Goedele

Dames Juniores
1) Laurence Melys
2) Kim Schgoonbaert

Dames Elite
Werner Laure


Selectie Beker van BelgiŽ nieuwelingen Polleur 16/8/2003

1) Sam Solia
2) Camerlinckx Gregory
3) Leys Birger 
4) Pieters Siebrecht 
5) De Wit Dries

Reserve
1) Hoornaert Koen 
2) Peeters Dries

coach: DaniŽl Van Oosterwijck


De selectie voor het BK Aspiranten in Zottegem op 15 augustus

(Voor meer info kun je terecht op de website van de Belgische Wielerbond: Zottegem - aspiranten - 15.08.2003)

jongens meisjes
12-JARIGEN 
1.SCHEPMANS PIETER JACOBS LINSE
2.VANLAER NIELS VANDEPUT SARA
3.CORTOOS JONAS  
4.DURANT JOAQUIM  
5.BUEKEN JOERI  
RESERVEN
1.DEVOS ANTHONY  
2.DEHAES RAF  
13-JARIGEN
1.BALIS SVEN MESENS SOFIE
2.SCHEPMANS NIELS TIMMERMANS LEEN
3.BROEDERS GARRIT VAN CAMPENHOUT LYNN
4.MASSIE NIELS VAN HUMBEECK NATHALIE
5.GEETS SIMON VERCKENS AN
RESERVEN
1.ALAERTS STEF  
2.BARLE TIMOTHY  
14-JARIGEN
1.CAUWENBERGH WOUTER ALAERTS INGE
2.PEETERS GERRIT VAN DOORSLAER ANNELIES
3.SUAMEZ MARTINEZ  
4,BOON MATTHIAS  
5.VLASSELAER MAARTEN  
RESERVEN
1.VANDENBERGH RUUD  
2.JOCHMANS JEROEN  


Ziehier de lijst van de renners geselecteerd voor de wedstrijd te Beyne Heusay (13/07)

Clausse Nicolas
Craps Steven
De Backer Robby ( Vollezele)
De Backer Robby ( Daikim)
Dehaes Kenny
De Keyser Ken
De Leener Davy
Laeremans Bart
Lauwers Floris
Mombaerts Sven
Poleunis Glenn
Strumane Bart
Van Haeren Dimitri
Van Moer Wim
Vermaelen Steven
Willems Jean Philippe


Selectie voor de Beker van Belgie (Ledegem Kemmel Ledeberg) voor junioren op 20 juli.

Armee Sander
De Mooij Jarid
Van Den Brande Kay
Vangoetsenhoven Kenny
Verschueren Bart

 


Provinciale selectie aan de IC-wedstrijd voor nieuwelingen te Kessel-Lo op 12 juli 2003

Hierna volgen de renners welke geselecteerd werden om deel te nemen met de provinciale selectie aan de IC-wedstrijd voor nieuwelingen te Kessel-Lo op 12 juli 2003, tellend voor de beker van Belgie.

Beker van BelgiŽ Nieuwelingen

1) Birger Leys
2) Solia Sam
3) Camerlinckx Gregory
4) Hoornaert Koen
5) Peeters Dries

Reserve : Foesters Bram

Deze provinciale selectie staat onder leiding van coach Daniel Van Oosterwijck.

Peter Stockx
secretaris Jeugdcommissie

 
  Laatst bijgewerkt op Sunday 05 October 2003

© Webmaster - WBV afd. Vlaams-Brabant